piątek, 12 lutego 2016

Jakie są cele Krakowa?

Ożywienie gospodarki, to jeden z podstawowych celów realizowanych w Krakowie na przestrzeni ostatnich lat, oczywiście nie powinno to nikogo aż tak nadto zaskakiwać, widać już zresztą pierwsze efekty takiego działania.


Jeszcze jakiś czas temu przyciągnięcie inwestora do Krakowa, ze względu na bardziej turystyczny charakter tego miejsca i uzyskanie wielu nowych miejsc pracy graniczyło z przysłowiowym cudem. Obecnie bardzo wiele się zmieniło a zagraniczny kapitał od przedsiębiorców oraz uznanych na całym świecie marek zaczyna wzmacniać lokalną gospodarkę gwarantując jej adekwatne co do tego profity.

 

Pewnie, iż bardzo wiele jest do zrobienia przede wszystkim należy zadbać o uzbrojenie nowych gruntów w okolicach krakowskiej strefy przemysłowej tak aby kolejni zainteresowani nie musieli martwić się o miejsce do prowadzenia jakichkolwiek działań. Kolejnym ważnym zadaniem jest dalsze promowanie Krakowa w optymalny do tego sposób, jednocześnie uświadomienie potencjalnym inwestorom, firmom czy przedsiębiorcom, iż jest to miasto dla nich nader przyjazne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz