środa, 10 lutego 2016

Warto brać przykład z Krakowa

Warto brać przykład z Krakowa, zarówno w aspekcie turystycznym jak i spoglądając przez pryzmat czysto gospodarczy również mający wiele wspólnego ze specyfiką oraz charakterystyką tego miasta, jakie w dalszym ciągu przyciąga ludzi młodych.
Można zatem powiedzieć, iż nic się przez ostatnie lata nie zmieniło choć z drugiej strony poczyniono bardzo wiele i na pierwszy rzut oka widać swoisty progres zaliczony na bardzo wielu adekwatnych do tego płaszczyznach.

Oczywiście oznacza to przede wszystkim unormowanie pewnych kwestii związanych z migracją, kształceniem, rynkiem pracy a tym bardziej gospodarką czy też wdrożeniu ciekawych rozwiązań jakich efekt odczuwamy właśnie dziś.

Dużo się mówiło o problemie jakim jest smog, lecz Kraków jako jedne z pierwszych polskich miast zdecydowało się na tak diametralne rozwiązania oraz skuteczne działania co pozwoliło na unormowanie sytuacji na adekwatnej do tego płaszczyźnie. Nie dziwi zatem sytuacja, w której włodarze innych miast czerpią pewne wzorce z Krakowa, nijako dostrzegając to jak wiele można zyskać a nie koniecznie stracić nawet w niepewnych czasach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz