czwartek, 3 marca 2016

Czas na odrobinę rozrywki

Gród Kraka kłęby się wieczór i rano, ale przede wszystkim wieczorem. Turyści tłumnie wybywają na ulice i chcą potańczyć. Wieczorny Kraków gwarantuje trwały dopływ wszelakiego rodzaju rozrywek. Wysnuję nawet zdanie, że Kraków naprawdę umie się zabawić.

Jeśli wybierzesz się do Krakowa i skusi Cię chęć zobaczenia, jak ludzie się bawią, to przybyłeś gdzie trzeba. Kraków cechują ciekawe kawiarnie, restauracyjki, kluby i dyskoteki. W okolicach rynku w prawie każdej bramie zobaczysz lokal, który da możliwość Ci się odstresować, napić spokojnie herbaty lub pobrykać na parkiecie. Krakowskie restauracje oferują pozycje bez mała z całego świata, a kluby mają rozmaitą muzykę. Mogę oznajmić, że każdy przybysz znajdzie coś idealnego dla siebie.Opowiadając o rozrywce w Krakowie niestosowne jest nie wspomnieć o krakowskim Kazimierzu. Dystrykt Kazimierz to istotne miejsce w Krakowie. Położone są tutaj niesłychanie sympatyczne kawiarenki i kultowe dyskoteki. Kazimierz ma rzadką atmosferę i klimat.

A oto wybrane miejscówki: House of Beer to punkt, w którym napijesz się piwa z różnych regionów polskich i z Europy i Ameryki. Tawerna posiada okazały wybór tych trunków. Żaczek to klub o studenckich klimatach. Stare przeboje i piwo z sokiem malinowym są tu podstawą. Café Młynek to ciekawa knajpka, która serwuje pyszną kawę oraz różne napitki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz