niedziela, 6 marca 2016

Gdzie zmierza Kraków?

Kultura, nauka i rozrywka to najważniejsze dziedziny, na których rozwój stawiają radni Krakowa. Rozwój najlepszych szkół wyższych przyczynia się do tego, że, że Kraków jest miejscem nie tylko otwarcie odwiedzanym przez globtroterów, ale i przez maturzystów, którzy przyjeżdżają do naszego regionu po to, by rozwijać się.

Trudno wygarnąć jakiekolwiek braki w tym wyjątkowym miejscu, jak akcentują wszelkie media. Ważnym plusem miasta jest też sprawna sieć połączeń z resztą Małopolski, głównie dzięki istniejących i projektowanych sieci autostrad, portu lotniczego oraz zadowalającej sieci pociągów.

Miasto to nie tylko równa się europejskim rekinom w dyscyplinie turystyki, ale wyraźnie jest na przedzie. Powinno się wspomnąć, że w pobliżu Krakowa można zobaczyć wspaniałe obszary umożliwiające praktykowanie sportów zimowych.

W Krakowie pomyślnie można przebywać i tydzień, każdego dnia znajdując nowe ciekawostki. Zwiedzanie Krakowa jest łatwe, Kraków posiada dobrze zaplanowaną komunikację miejską, a dla chętnych - dorożki i meleksy kursujące najatrakcyjniejszymi szlakami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz